Streaming video – Arabian Travel Market

Technologia nieustannie nas zaskakuje i daje nam nowe możliwości. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu byliśmy ograniczeni do oglądania telewizji, gdy była włączona – teraz jednak strumieniowe przesyłanie wideo daje nam ogromną swobodę! Streaming video pokazał nam również nowe sposoby oglądania.

Możemy oglądać w podróży za pomocą naszych telefonów lub tabletów, oglądać całe sezony ulubionego serialu za jednym posiedzeniem z dowolnego miejsca na świecie – nie wspominając o wszystkich niesamowitych oryginalnych treściach tworzonych na potrzeby tego medium. Z tak wieloma opcjami dostępnymi na wyciągnięcie ręki, nigdy nie było łatwiej znaleźć coś wspaniałego! Dzisiejsze czasy pokazały nam, że nie wiadomo co przyniesie jutro i jakie ograniczenia nas dotknął. Dzięki streamingowi możemy na platformach i stronach internetowych oglądać ulubione produkcje. Targi, eventy, imprezy branżowe- dzięki streaming video możemy w nich uczestniczyć! Jak?

 

 

My jedziemy i kręcimy dla Was wydarzenia, eventy, targi. Dzięki temu wy macie możliwość uczestniczyć w nich na żywo lub obejrzenia w wolnym czasie. Jesteście swobodni i mobilni. Do oglądania wystarczy dostęp do Internetu i telefon lub tablet. W takich projektach bardzo ważna jest jakość. Sprzęt, kamery, dźwięk– wszystko to gra kluczowa rolę w odbiorze streamingu. Wiele masowych, kulturalnych wydarzeń, np. muzycznych odbywa się właśnie za pomocą relacji czy transmisji na żywo.