Studio Dźwiękowe

Muzyka w filmie i spotach reklamowych odgrywa niezwykle istotną rolę, dlatego ogromnie ważne jest wybranie odpowiedniego studia do procesu udźwiękowienia. Studio dźwiękowe to istotne miejsce dla postprodukcji filmowej, czyli etapu końcowego dla produkcji filmowej, której jednym z etapów jest udźwiękowienie filmu i wszystkie prace związane z dźwiękiem.

Dlaczego studio dźwiękowe jest istotne?

Udźwiękowienie filmu to proces, do którego niezbędne są odpowiednie nowoczesne narzędzia oraz specjaliści od montażu dźwięku i wszystkich procesów z dźwiękiem związanych. Dzięki temu film staje się całością, po obróbce montażowej, korekcji barwnej oraz udźwiękowieniu i dodaniu efektów specjalnych. Wybór odpowiedniego studia dźwiękowego pozwala nadać filmowi lub spotowi reklamowemu unikalny charakter, jeśli narzędzia i programy dźwiękowe będą odpowiedniej jakości.

Simple Frame – studio dźwiękowe

Studio Simple Frame to producent filmów i spotów reklamowych, a także filmów wizerunkowych, korporacyjnych i animacji. Ze względu na własne studio dźwiękowe, nasi klienci mogą liczyć na sprawniejsze przeprowadzenie prac związanych z postprodukcją. Na każdym etapie produkcji ściśle współpracujemy z klientem, co pozwala stworzyć efekt produkcji zgodny z jego oczekiwaniami i potrzebami. Dzięki temu może on realizować cele swojej strategii marketingowej i pozyskiwać nowych odbiorców swoich usług lub produktów, które sprzedaje.