Animacja produktowa E-Containers

Cyfryzacja i unowocześnienia swoich usług czy kontaktu z Klientami zachodzą obecnie niemal w każdej branży. Trzeba nieustannie się rozwijać, iść z duchem czasu i dotrzymywać kroku swoim Klientom. Tylko w ten sposób można zwrócić na siebie uwagę i budować przyszłość firmy. E-Containers to firma, która przeniosła giełdę do Internetu. Dzięki temu skupia spedytorów i przewoźników w jednym miejscu. Pozwala im lepiej zarządzać transportem ładunków kontenerowych, ułatwia komunikacje i pozwala zaoszczędzić czas. Żeby lepiej pokazać swoim obecnym i potencjalnym Klientom sposób działania giełdy i płynące z niej korzyści powstała animacja produktowa. Animacją kompleksowo zajęliśmy się w Studiu Simple Frame.

 

 

Żeby estetycznie, interesująco i przede wszystkim klarownie pokazać funkcjonowanie giełdy użyliśmy techniki 2D. Dzięki temu w lekki, rysunkowy ale nie infantylny sposób pokazaliśmy schemat jej działania, korzyści i możliwości. W Simple Frame tworzymy animacje od kilkunastu lat. Produkcją animacji zajmujemy się kompleksowo. Od pomysłu i szczegółowego scenariusza, po kompletne wykonanie najmniejszego szczegółu. Zależy nam żeby łamać stereotypy nudnych animacji firmowych. Styl animacji, kolorystykę, kompozycje- wszystko dobieramy indywidualnie do każdego projektu. Dzięki temu zachowujemy indywidualność i charakter Klienta.

Animacja produktowa 2D to świetna reklama nie tylko samego produktu czy usługi ale również całej firmy! Animowany świat przyciąga wzrok i zainteresowanie widzów. Dzięki temu zyskujesz kolejnych Klientów i budujesz swój wizerunek!