MPWiK – film na Instagram

Aplikacja Instagram w bardzo krótkim czasie zyskała zaskakująco wielu użytkowników. Liczba wciąż rośnie nie tylko wśród osób prywatnych ale również wśród firm! Coraz więcej firm korzysta z nowych dróg jakie daje im internet. Zakłada konta w portalach społecznościowych, stara się kreatywnie, ciekawie i nowocześnie wyjść do potencjalnych klientów. Jednym z takich sposobów jest film na Instagram.

Co prawda serwis Instagram jest bardziej zorientowany na zdjęcia. Jednak przede wszystkim myślą przewodnią tego portalu są konkretne, barwne, bardzo krótkie formy przekazu i komunikacji. W ten zarys świetnie zatem wpisują się nie tylko zdjęcie ale też krótkie filmy. Z czego bardzo chętnie korzystają firmy, instytucje i przedsiębiorcy. Film na Instagram musi być bardzo dobrze zaplanowany i stworzony w najwyższej jakości. W końcu nie tylko sam film ale również sposób jego wykonania i jakość świadczy o całej twojej marce! Te kilka sekund trzeba jak najlepiej i maksymalnie wykorzystać.

Konkretny przekaz, konkretne informacje ale przedstawione w ciekawy, kreatywny sposób. Proste i trafne treści opowiedziane obrazem. Właśnie takie są prawidłowe filmy na Instagram. Specjalnie dla MPWiK (Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji) w Warszawie stworzyliśmy w naszym studio Simple Frame film informacyjny o oszczędzaniu wody. Temat bardzo często bagatelizowany i omijany, szczególnie przez młodych ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy z powagi marnowania wody. W tym krótkim filmie pokazaliśmy jak prosto można oszczędzać wodę. Tak niewiele wysiłku może zdziałać tak wiele!

Za pośrednictwem Instagrama film może dotrzeć do ogromnej liczby osób. Dzięki temu zbudujemy świadomość i lepsze środowisko dla nas wszystkich.