Vastint

Vastint to firma deweloperska działająca na polskim rynku nieruchomości od 1992 roku. Biurowce, parki biznesowe oraz hotele to zakres jej działalności. Firma bazuje na tworzeniu długoterminowych relacji z klientami, dzięki czemu cieszy się zaufaniem i zainteresowaniem klientów.

Animacja biznesowa to forma, w której firma Vastint zaprezentowała swoją działalność. Dzięki tego typu prezentacji firma ma szansę na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów. Krótka i czytelna animacja biznesowa dostarcza niezbędnych informacji na jej temat. Przyjemna dla oka, atrakcyjna wizualnie , kreuje interesujący wizerunek firmy, zachęcający do skorzystania z jej oferty.
Animacja biznesowa promująca firmę Vastint to dzieło studia produkcyjnego Simple Frame. W swojej bogatej ofercie studio proponuje tworzenie filmów promocyjnych, a animacja biznesowa jest jednym z przykładów, w jaki można zaprezentować swoją działalność. Simple Frame w swojej kilkunastoletniej aktywności ma na swoim koncie udane produkcje, które wyróżniają się profesjonalizmem i są atrakcyjne wizualnie. Zaangażowany zespół studia stara się zadowolić swoich klientów i oferować im najlepsze rozwiązania.