Billboard sponsorski – Kaktus

Billboard sponsorski dla lodów Kaktus – połączenie technik

Łączenie ze sobą różnych stylów, materiałów czy technik jest obecnie modne i sprawdza się w wielu dziedzinach. Dokładnie tak samo jest podczas tworzenia filmów. Głównym celem takiego zabiegu jest wprowadzenie urozmaicenia w dotychczasowe projekty i pokazanie widzom czegoś nowego. Takie eksperymenty niosą za sobą nowe, odkrywcze rozwiązania. Dzięki nim nie stoimy w miejscu, rozwijamy siebie i możemy zaskakiwać swoich odbiorców. Właśnie dlatego w filmie coraz częściej łączymy film z animacją. Odpowiada za to postprodukcja , w trakcie której podczas tworzenia filmów możemy dawać widzom niezwykłe doznania i niesamowite efekty.

Pasja i doświadczenie, czyli Simple Frame

W studio Simple Frame zajmujemy się zawodowo i bardzo profesjonalnie tworzeniem filmów i animacji na każdym etapie. Dzięki temu, że mamy wieloletnie doświadczenie i najlepszy sprzęt ufa nam tysiące klientów. Dokładnie tak było również z projektem, którego postprodukcją zajmowaliśmy się specjalnie dla promocji produktów marki Nestle. Firma ziała bardzo prężnie, dynamicznie się rozwija i chce zaskakiwać swoich klientów. Tak samo jak nasze studio. Podjęliśmy więc współpracę i zajęliśmy się postprodukcja ich najnowszego filmu promocyjnego. Nasze doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność podpowiadało nam co robić i jak powinien wyglądać ostatecznie film. Nowe lody KAKTUS miały stać się hitem tego lata i również dzięki nam na pewno tak się stanie!

Billboard sponsorski

Billboard nie tylko do telewizji

Przede wszystkim podczas postprodukcji filmu pracowaliśmy nad kolorem. Animacje, które przeplatają się z nagranym obrazem są nowoczesne i idealnie oddają ducha zbliżającego się lata. Oprócz wersji Full HD jest również wersja na Instagram. To bardzo ważne w dzisiejszej dobie internetu, portali społecznościowych i aplikacji. Właśnie tam czekają współcześni odbiorcy i klienci. W Simple Frame tworzymy wersje na portale społecznościowe i aplikacje bo wiemy jak ważne jest to w drodze do rozwoju firmy.

Zapraszamy do współpracy!

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy poczujecie arbuzowo-jabłkowy smak tego lata, a soczyste kolory przeniosą Was tam gdzie lato lubicie spędzać najbardziej!