Produkcja animacji Elis

Współczesne czasy przyniosły nam ogromny postęp technologiczny. Produkcja animacji i filmów szczególnie to pokazuje. Jednocześnie jednak czasy te przyniosły też rosnące obawy o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Musimy coraz bardziej dbać o siebie i swoje otoczenie. Zwracać uwagę na czystość i higienę. Wprowadzanie takich środków ostrożności pomoże nie tylko nam samym ale również osobom w naszym otoczeniu. Zwłaszcza w miejscach publicznych, urzędach i firmach. Elis to wiodąca na rynku firma, która zajmuje się wynajmem i serwisem odzieży ochronnej, mat podłogowych oraz bezdotykowych urządzeń higienicznych.

Stworzyliśmy dla Elis animację 2D, która bardzo jasno i ciekawie obrazuje ich usługi. Produkcja animacji 2D i 3D to nasza pasja. Zajmujemy się tym od kilkunastu lat. Dzięki temu, że mamy tak duże doświadczenie doskonale wiemy jakich technik, stylu i efektów użyć do produkcji konkretnego projektu. Usługi Elis są bardzo potrzebne, szczególnie teraz, oprócz tego są najwyższej jakości. Właśnie dlatego animacja, którą stworzyliśmy również musiała być nie tylko kreatywna ale i jakościowa. Postawiliśmy na kolorowa animację 2D, lektora i napisy. To wszystko pomaga lepiej zrozumieć zamysł Elis i sposób korzystania z ich usług.

W Simple Frame powstaje wiele rożnych projektów zarówno filmowych jak i animowanych. Staramy się żeby każdy projekt był niebanalny i zawierał odrobinę innowacyjności. To znacznie uatrakcyjnia materiał. Taki projekt może śmiało być świetną reklamą oferty, materiałem na wydarzenia branżowe czy podczas spotakań biznesowych.