Animacja 2d Satis

Explainer video to coraz częściej wykorzystywana forma marketingu w niemal każdej branży. Film, który w prosty, klarowny sposób wyjaśnia na pozór skomplikowane rzeczy, procesy, działanie. Może być animowany lub tradycyjny. Formę i styl explainer video dobieramy w zależności od usługi czy produktu, którego działanie chcemy opisać, wytłumaczyć. Żeby explainer video był czytelny i łatwy w odbiorze trzeba wiedzieć jakich technik użyć, w jakim stylu ma być przedstawiony film.

W naszym studio produkcyjnym Simple Frame kompleksowo zajmujemy się produkcją explainer video. Tworzymy scenariusz, dobieramy techniki i metody, które w najprostszy ale efektowny sposób wyjaśnią najbardziej skomplikowany proces.

Satis to aplikacja, która ułatwia kontrolę nad flotą samochodową. Trudno sobie wyobrazić jak i czym tak dokładnie jest aplikacja. My wtajemniczyliśmy się w temat i stworzyliśmy explainer video, które wyjaśnia działanie aplikacji w, nie dość że prosty, to jeszcze przyjemny dla oka i ciekawy sposób. Prosty język lektora obrazuje przyciągająca, dynamiczna animacja. Każdy kto nawet nie ma do czynienia z branżą zrozumie jej działanie. I o to właśnie chodzi w Explainer video .