Animacja 3D MPack

Animacja 3D to nie tylko technika dla działań marketingowych, ale także doskonała okazja do przekazywania złożonych komunikatów w zrozumiały sposób. To także nowy sposób na prezentację swoich produktów. Możemy ją wykorzystać w różnych dziedzinach, takich jak animacja, telewizja i kino. Siła marketingu poprzez animację 3D jest ogromna. Dziś animacja jest popularna bardziej niż kiedykolwiek. Nic dziwnego, jako wschodząca forma sztuki i technologii, zmienia sposób, w jaki ludzie opowiadają historie. Animacje 3D mogą być wykorzystywane do tworzenia postaci, które wchodzą w interakcje z widzami w realistyczny sposób. Może kreować nową rzeczywistość i świat.

Jednak aby nowoczesne obrazy i postacie ożyły na ekranie, animatorzy potrzebują specjalistycznych umiejętności i sprzętu. Zwykle znajdziesz ich pracujących z innymi działami podczas produkcji – ich praca może obejmować modelowanie, teksturowanie i renderowanie elementów (w odniesieniu do animacji postaci). Bardzo ważny w procesie animacji jest również scenariusz i pomysł! Powstaje coraz więcej animacji. Właśnie dlatego żeby się wyróżnić duży nacisk trzeba położyć na scenariusz. Tak właśnie zrobiliśmy w animacji dla MPack. Animacja pokazuje profil firmy, ich główne kanały pracy i idee działań.

 

 

Animacja 3D może w bardzo ciekawy sposób promować produkty i usługi ale również budować wizerunek firmy! Tak jak w przypadku MPack. Styl, charakter, kolorystyka, a nawet podkład muzyczny- wszystko to ma ogromny wpływ na odbiór animacji.