Dbaj o siebie! – Animacja 2D

Animacja 2D – postęp przez ostatnie lata

Dzisiejsza technologia i zaawansowana technika pozwala na rozwój każdej branży. Również tworzenie filmów czy animacji jest zupełnie inne niż kilkadziesiąt lat temu. Przede wszystkim szczególnie rozwinęła się animacja. Potencjał animacji jest obecnie ogromny. Dobry sprzęt i kreatywny grafik potrafią stworzyć cuda. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że do naszego ostatniego projektu animacja 2D będzie najlepszym rozwiązaniem.

Animacja 2D

Animacja 2D dla MPWiK

MPWIK (Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji) poprosiło o projekt, który pokaże ludziom jak prawidłowo dbać o higienę rąk zachowując zalecenia i zaostrzenia związane z obecna sytuacją. Po zastanowieniu postanowiliśmy, że to właśnie animacja 2D najlepiej sprawdzi się w tej roli. Przede wszystkim zależało nam żeby film był czytelny, konkretny, łatwy w odbiorze i zrozumiały dla wszystkich. W końcu grupą docelową były osoby w każdym wieku. Animacja musiała sprawdzić się zarówno u najmłodszych jak i najstarszych widzów. Dodatkowo oprócz funkcji edukacyjnej musiała zaciekawić i odbiorców. Tak więc postawiliśmy na animacyjny minimalizm.

Pasja i doświadczenie

Studio Simple Frame tworzy filmy i animacje od kilkunastu lat. Cieszy nas, że animacje 2d i 3d tak bardzo się rozwinęły i dają dzisiaj tak wiele możliwości. Chętnie korzystamy z nowości technologicznych i rozwoju. Lubimy zaskakiwać i ciekawić naszymi projektami. Zawsze dobieramy odpowiednią technikę i efekty do konkretnego projektu. Dzięki temu każdy nasz materiał jest skuteczny i spełnia swoją rolę. Najważniejsza jednak dla nas jest najwyższa jakość filmów i animacji, które tworzymy. To przez pryzmat jakości i kreacji odbiorcy oceniają Twoją firmę, produkty i usługi. Trzeba zadbać żeby były najlepsze! Wtedy klienci będą mieli do Ciebie zaufanie i sympatię.

Zróbmy razem animację!

Zapraszamy do naszego studia. Z chęcią podejmiemy się projektu również dla Ciebie!