Billboard sponsorski Krosno

Krosno to polski producent wyrobów szklanych. Swoją pozycję na rynku i rozwój zawdzięczają nie tylko wysokiej jakości produktom, które sprzedają. Przede wszystkim za ich sukcesem kryje się dobra reklama i skuteczna promocja. A żeby taka była trzeba dbać zarówno o reklamę produktów jak i całej marki. Billboard sponsorski to świetny materiał, który łączy w sobie właśnie te dwa cele. Wskazanie sponsorskie, bo tak inaczej można go nazwać, rzuca światło jednocześnie na wizerunek marki jak i na ofertę. Emisja filmów i programów skupia wielu widzów. Dzięki  temu można dotrzeć do ogromnej liczby osób.

Warto podkreślać już sam fakt, że firma jest sponsorem, to budzi pozytywne emocje i skojarzenia. Dodatkowo jeśli w ciekawy i kreatywny sposób pokaże w billboardzie swoje produkty to odbija się na sprzedaży i wzbudza sympatię. W studiu SIMPLE FRAME od wielu lat tworzymy projekty filmowe i animowane. Billboard sponsorski jest o tyle trudnym wyzwaniem, że bezwzględnie musi obrać odpowiednią formę. Czas emisji, długość billboardu, odpowiednio sformułowane treści… Wszystko to musi zachować odpowiednią formułę.

W SIMPLE FRAME zajmujemy się projektami na każdym etapie ich powstawania. Dla producenta szkła Krosno zajęliśmy się postprodukcją materiału na billboard. To bardzo ważny etap prac. Nadaje charakteru, stylu i ostatecznego kształtu każdemu projektowi. Lata doświadczenie zrobiły swoje i bardzo swobodnie i z wyczuciem troszczymy się o każdy materiał, który do nas dotrze. Najwyższa jakość sprzętu i wyczucie montażystów widać na każdym filmie.