Animowana reklama MPack

MPack to firma, która udowodniła, że każda produkcja przemysłowa może być ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Co więcej, może budować czyste środowisko dla nas i przyszłych pokoleń. Zastosowanie innowacyjnych technologii i rozwiązań pozwala dbać o środowisko jednocześnie wytwarzając kolejne opakowania. MPack to producent opakowań, przede wszystkim kosmetycznych, z naturalnych tworzyw. Prezentacja produktowa, która dla ich przygotowaliśmy świetnie obrazuje jakie rodzaje opakować produkują oraz  część ich historii.

 

 

W naszym studiu Simple Frame kompleksowo powstała prezentacja. Od pomysłu i scenariusza po kompletne wykonanie. Zarówno styl, charakter czy kolory wykonaliśmy w Simple Frame. Lata doświadczenia w branży nauczyły nas, że jakość i kreacja to idealna para. Para, która gwarantuje sukces przy każdej produkcji. Oprócz tworzenia prezentacji zajmujemy się produkcją filmów i animacji. Przy ich tworzeniu również to właśnie połączenie najwyższej jakości z niebanalną i ciekawą kreacją dają najlepszy efekt.

Prezentacja produktowa jest bardzo dobrym narzędziem marketingowym i sprzedażowym. Świetnie nadaje się na targi, eventy branżowe, media społecznościowe czy stronę internetowa. Przede wszystkim jednak sprawdza się w spotkaniach handlowy i strategicznych dla przyszłości firmy- spotkaniach biznesowych. Współczesne prezentacje są niebanalne, wciągają i nie zanudzają odbiorców. Dzięki temu wzbudzają zainteresowanie prezentowanymi treściami.

W studiu Simple Frame powstaje setki prezentacji. W zależności od potrzeb i specyfikacji indywidualnie doradzamy w jakim programie, stylu i o w jakim charakterze najlepiej stworzyć prezentację.