ZPUE

Prezentacja multimedialna, która ma stać się elementem kampanii marketingowej lub promocją nowego produktu lub usługi może przybierać różne formy. Najczęściej ich wybór jest uzależniony od specyfiki produktu, charakteru firmy, wartości, które marka ma reprezentować. Prezentacja może więc być klasycznym pokazem slajdów, prezentacją fotografii lub filmów wspartych głosem lektora czy animacją dwu lub trój wymiarową.

Właśnie po tą trzecią formę sięgnęli twórcy ze studia filmowego Simple Frame, by zrealizować zlecenie od ZPUE Koronea Group. Marka ZPUE związana jest z grupą kapitałową działającą w sektorze elektroenergetycznym. Jej wiodącymi produktami są rozdzielnice średniego i niskiego napięcia, wchodzące w skład stacji transformatorowych. Klientami ZPUE są zakłady energetyczne, przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej oraz hurtownie urządzeń elektrycznych.


Prezentacja w formie animacji komputerowej stworzona przez dom produkcyjny Simple Frame pokazuje modułową rozdzielnicę w izolacji powietrznej do pierwotnej dystrybucji energii – RELF 2S. Zmieniające się dużą z częstotliwością obrazy tworzące złudzenie trójwymiarowości w sposób pełny pokazują wszystkie cechy oraz funkcje produktu. Pokaz uzupełniają opisy w formie animacji 2d.

Prezentacja rozdzielnicy średniego napięcia jest bardzo prosta i to jest jej największą zaletą. Kluczowe jest nieprzeładowanie obrazu niepotrzebną treścią wizualną. Produkt jest zaprezentowany w przejrzysty i zrozumiały sposób. Co równie ważne całość jest dynamiczna i, mimo prostej formy, nie nudzi.