Animacja techniczna

Animacja techniczna to dobre rozwiązanie dla firm, których produkty są trudne do pokazania. Przedstawiciele branży medycznej, elektrycznej, budowlanej i wielu wielu innych często muszą rezygnować z atrakcyjności wizualnej reklamy na rzecz rzetelnej prezentacji budowy, działania oraz zastosowania produktu.

W takich przypadkach studio Simple Frame proponuje animację techniczną w formie animacji trójwymiarowej. Taka forma prezentacji pozwala na realizację kilku celów jednocześnie. Po pierwsze, stanowi rodzaj atrakcyjnej i nowoczesnej reklamy, po drugie pełni funkcję instrukcji, która może pomóc klientowi w poprawnym i efektywnym korzystaniu z produktu lub usługi. Co więcej techniczne video dobrze się sprawdzi jako element prezentacji firmy przyszłym partnerom biznesowym. Animacja komputerowa pozwala na ukazanie przedmiotu z wielu perspektyw.

Proces jej tworzenia daje duże pole manipulacji obrazem: kolorystyką, teksturą, położeniem obiektu. Jednocześnie jej forma jest dynamiczna. Przyczyną jej atrakcyjności jest  możliwość wiernego odtworzenia przedmiotu, ale w nieco uproszczonej i zmodyfikowanej formie. Studio Simple Frame od 15 lat zbiera doświadczenie w dziedzinie produkcji animacji. Wiemy jak ważna w naszej branży jest znajomość rynku reklamowego oraz śledzenie najnowszych trendów i nowinek. Dbamy też o to, aby pracować na najlepszym sprzęcie i nieustannie uczyć się nowych rzeczy, by móc dostarczyć klientowi film na wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym.