Animacja 3d – Ice On!

Animacja 3D jak środek do pokazania skomplikowanych urządzeń.

Wiele produktów, usług czy nowych rozwiązań technologicznych było niemożliwych do pokazania. Przede wszystkim ze względu na trudność w nakręceniu tradycyjną kamerą lub mało estetyczny wygląd obrazu stworzonego inna techniką. Dzięki szybkiemu rozwojowi świata grafiki, dzisiejsza animacja 3D pozwala na bardzo nowoczesne i estetyczne pokazanie wszystkich produktów, zjawisk czy sposobów działania.

Czy chłód można magazynować?

Jednym z przykładów świetnego zastosowania animacji 3D jest maszyna do wytwarzania i magazynowania chłodu. Ice-On to urządzenie jutra. Nowa technologia, która może zrewolucjonizować rynek. Właśnie dlatego producenci postanowili pokazać jej działanie w jak najbardziej nowoczesny sposób. Animacja 3D, której użyliśmy, estetycznie przedstawia jej wygląd. Opowiada również o zastosowaniu i zaletach Ice-On. Wprowadzając na rynek nowy produkt trzeba go jak najlepiej wypromować i rzetelnie ale jasno i ciekawie przedstawić widzom.

Gdzie można wyświetlać animację 3D?

Taka animacja nie tylko jest estetyczna i bardzo obrazowo przedstawia wszystkie najważniejsze możliwości maszyny. Pozwala zajrzeć do środka i zrozumieć sposób działania. Projekt animowany jest świetnym materiałem:
-na targi
-na media społecznościowe
-spotkania branżowe
-jako dodatek do oferty biznesowej

Komu powierzyć produkcję animacji 3D?

W studio Simple Frame zajmujemy się produkcją animacji zarówno w technologii 2D jak również 3D. W zależności od potrzeb, celu animacji i przeznaczenia wybieramy najlepszą technikę i efekty. Dzięki temu, że nasze studio jest wyposażone w najwyższej jakości sprzęt i programy tworzymy bardzo nowoczesne i ciekawe animacje.

Animacja 3D

Zapraszamy do współpracy.