Animacja multimedialna

Animacja multimedialna jest efektywnym sposobem promocji marki, produktu lub usługi. Dzięki niej oryginalnie i ciekawie możemy zaprezentować się potencjalnym klientom. Animacja multimedialna daje wiele możliwości, które są pomagają w kreowaniu wizerunku. Jest atrakcyjną formą dla odbiorcy.

Pierwszym przykładem animacji multimedialnej jest prezentacja systemu SMS Api – czyli masowej wysyłki smsów. Animacja pokazuje, w jaki sposób korzystać z systemu oraz jakie korzyści niesie ze sobą. Dzięki prezentacji możemy poznać szczegółowo zalety systemu, jakimi są m.in. uniwersalność zastosowania, elastyczność, dopasowanie do potrzeb, nieskończone możliwości. Prezentacja zachęca do korzystania z aplikacji. W jasny i czytelny sposób przekazuje nam wszelkie informacje na jej temat.

Szukając wyjątkowych rozwiązań w pozyskaniu zainteresowania odbiorcy animacja multimedialna to najlepsze rozwiązanie. Interaktywny sposób przekazywania informacji to obecnie najbardziej atrakcyjny sposób nawiązania relacji z klientami. Animacja multimedialna przy pomocy dźwięku i obrazu ukazuje wszelkie niezbędne informacje. Jasny i wyraźny przekaz powoduje zainteresowanie usługobiorców. Można ją zaprezentować m.in. na targach, spotkaniach biznesowych czy w mediach.

Studio Simple Frame posiada w swojej ofercie animacje multimedialne. Tworzymy animacje 2D i 3D. Dzięki nam możesz wypromować się w nieprzeciętny sposób

Kolejnym przykładem jest prezentacja 3D pokazująca działanie pieca Duoko. To centralne ogrzewanie,przyjazne dla środowiska. Intuicyjne i wygodne w użytkowaniu. Animacja w interesujący i barwny sposób pokazuje w jaki sposób obsługiwać piec i jakie są jego funkcje.

Dzięki niej dowiadujemy się, jak łatwo z niego korzystać, jak bardzo jest wydajny i  jak wiele korzyści niesie ze sobą korzystanie z tego typu ogrzewania.