Video na webinar

Ze względu na obecną sytuację związaną ze zdrowiem i bezpieczeństwem bardzo ograniczyliśmy nasze kontakty z innymi ludźmi. Dodatkowo coraz więcej zajęć i pęd życia sprawia, że nie mamy czasu na samorozwój i dla siebie. Jednym z najlepszych rozwiązań dla tych sytuacji są szkolenia i kursy online. Wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi, jednocześnie rozwiązując problem braku mobilności i czasu powstały webinary. My w Simple Frame wiedzieliśmy, że taka forma nauki jest kwestią czasu i od kilkunastu lat z zapałem tworzymy prezentacje i video na webinar.

Webinar to nic innego jak szkolenie, wykłady czy kursy przeprowadzane zdalnie- online. Jedynymi narzędziami potrzebnymi uczestnikom są komputer i internet. Szkoleniowiec lub firma prowadząca zajęcia przygotowuje video na webinar, które później widzą wszyscy uczestnicy spotkanie. Video jest najlepszą formy szkolenia online. Dzięki temu, że łączy dźwięk i obraz znacznie szybciej możemy zapamiętać treści i jest miłe dla oka. Natomiast dzięki temu, że jest interaktywne możemy na bieżąco komentować i pytać o wyświetlane treści.

Bardzo skuteczna i pomysłowa forma nauki. Żeby jednak spełniła swoje zadanie i oczekiwania trzeba bardzo rzetelnie i kreatywnie stworzyć video na webinar. Odpowiednie techniki, trafne i zrozumiałe treści, ciekawe efekty. Dopiero jak jakość będzie szła w parze z kreacją widzowie będą zadowoleni. Takie połączenia w produkcji wypracowaliśmy w Simple Frame na przestrzeni kilkunastu lat. Doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że każdy nasz interaktywny projekt jest skuteczny i budzi sympatie odbiorców. A to jest podstawą w interaktywnych zajęciach online.