Nagrywanie szkoleń

Firmy, korporacje, instytucje…wszystkie te placówki tworzą ludzie. To ludzie są kapitałem i najlepszą inwestycją w przyszłość oraz rozwój tych miejsc. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszę się szkolenia i kursy. Do niedawna organizowane na salach wykładowych lub specjalnie wynajętych aulach. Jednak dzisiaj technologia i nowoczesność robią swoje. Coraz więcej szkoleniowców stawia na nagrywanie szkoleń i przekazywanie wiedzy online.

W Simple Frame popieramy takie innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, które zdecydowania ułatwiają nam życie. Przede wszystkim największym plusem szkoleń online jest mobilność i wygoda. Dużą przeszkodą w uczestnictwie w pojedynczych kursach lub całych wyjazdach szkoleniowych jest miejsce. Dzięki kursom online można w nich brać udział z każdego miejsca. Dla uczestnika wystarczą jedynie komputer i internet. Prowadzący ma trudniejsze zadanie. Musi przygotować materiały szkoleniowe, z których zarówno on jak też jego odbiorcy będą korzystać.

Dzisiejsza technologia i sprzęt pozwalają na tworzenie interaktywnych prezentacji, które sprawdzają się znacznie lepiej niż tradycyjny wykład. Odpowiednie przygotowanie materiałów i nagrywanie szkoleń wymaga dużych umiejętności i doświadczenia. Simple Frame od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem i doskonaleniem prezentacji interaktywnych, filmów i animacji. W każdym naszym projekcie najwyższa jakość idzie w parze z kreacją. Chcąc zaciekawić odbiorcę tematem trzeba zaspokoić, a nawet zaskoczyć go wizualnie. Dźwięk połączony z atrakcyjnym, ciekawym obrazem bardzo skutecznie przekazuje wiedzę.

A My, tworząc kolejne prezentacje interaktywne na szkolenia online, dokładamy wszelkich starań żeby nauka była nie tylko skuteczna ale tez maksymalnie przyjemna!