Carlo Rossi

Film to nie tylko ujęcia z kamery. Współczesna technika komputerowa pozwala na niebanalne przedstawienie obrazu za pomocą animacji. Świetnie sprawdza się to szczególnie w świecie biznesu. Dzięki animacji możemy atrakcyjnie przedstawić wykresy, liczby, statystyki. Coś co wydaje się nudne staje się zjawiskowe i przyjemne dla oka. Nowoczesne animacje same w sobie wzbudzają ciekawość i fascynują, przez co treści, które niosą również stają się ciekawe i przede wszystkim bardziej zrozumiałe.

 

Animacja biznesowa rzuca zupełnie nowe światło na spotkania biznesowa, otwiera nowe drogi do romowy z klientami. Bardzo dobrze świadczy też o samej firmie-pokazuje, że idzie z duchem czasu, stara się wyjść naprzeciw klientom i uatrakcyjnić spotkania. Estetycznie, barwnie i w przejrzysty sposób przekazuje informacje.
W Simple Frame specjalizujemy się w tworzeniu animacji 2D, 3D i wykorzystywaniu nowoczesnych technik. Coś, co pozornie ciężko pokazać obrazem my przedstawiamy animacją, która zawsze się sprawdza. Spotkania biznesowe nie muszą być nudnym obowiązkiem. Animacja biznesowa może mocno wspomóc takie spotkanie i na pewno zapada w pamięć.