Animacja 3d TopSerw

Do niedawna skuteczne zareklamowanie pewnych produktów, pokazanie ich zalet i sposobu działania było wręcz niemożliwe. Twórcy bazowali głównie na filmie i tworzeniu materiałów właśnie za pomocą kamery. Dzięki rozwojowi technologii, nowoczesnym sprzętom i wychodzeniu poza ramy diametralnie to się zmieniło. Powstały nowe możliwości, sposoby i techniki tworzenia materiałów multimedialnych. Dzięki temu wiele branż i firm może ciekawie i nowocześnie promować swoje produkty i usługi. Jedną z takich firm jest TopSerw. Prezentacja animowana, którą dla nich stworzyliśmy przedstawia sposób działania i korzyści produktów z ich oferty. Zobrazowanie za pomocą tradycyjnej kamery niektórych czynności jest nieraz w ogóle niemożliwe, bardzo trudne albo nieestetyczne. Dlatego właśnie w takich przypadkach tworzymy prezentacje czy reklamy za pomocą animacji.

https://vimeo.com/398067669

Dotychczas animacja kojarzyła się z bajkami dla dzieci. Jednak od jakiegoś czasu powstały nowe rodzaje animacji, nowe techniki, a to pozwoliło dać jej nowe zastosowanie. W związku z tym z wielkim powodzeniem sprawdza się między innymi w prezentacjach.

W studio Simple Frame tworzymy materiały multimedialne różnego rodzaju, dla firm z różnych branż. Dzięki animacji nie mamy żadnych ograniczeń i rzeczy nie do zrobienia. Składa się na to również oczywiście nasze wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku i oczekiwań klientów oraz najważniejsze- zdolny, kreatywny zespół. Poprzez ogromne wyczucie artystyczne i twórcze myślenie piszemy ciekawe scenariusze i realizujemy je w bardzo ciekawe sposoby. Lubimy łączyć style, techniki, tworzyć złożone kompozycje i stosować efekty. To wszystko sprawia, że każda prezentacja animowana zawiera konkretne, najważniejsze informacje, a przy tym jest nowoczesna, ciekawa i dynamiczna.

Takie projekty można z powodzeniem używać jako reklamy swoich produktów i usług, może stanowić materiał biznesowy albo promocję na targi.

Animacja komputrowa