Tłumaczenie filmów

Tłumaczenie filmów – Klucz do Międzynarodowego Biznesu

Rozwijamy się dzięki nowym technologiom

Dzięki nowym technologiom i postępowi jesteśmy otwarci na innych ludzi, mamy dostęp do produktów i usług z całego świata! Internet dał nam niesamowicie dużo możliwości. Nie tylko jeśli chodzi o relacje z ludźmi czy łatwość w kontaktach podczas wyjazdów i podróży. Przede wszystkim również mamy znacznie większą możliwość w strefie rozwoju biznesu! Jeszcze do niedawna nie mieliśmy takich zasięgów i perspektyw. Internet dużo zmienił dlatego warto korzystać z możliwości jakie nam dał. Jednak wchodząc na rynek zagraniczny trzeba pomyśleć o odpowiedniej komunikacji z Klientami.

Tłumaczenie filmów, dodawanie napisów do filmów i animacji oraz wszystkich innych materiałów marketingowych i promocyjnych z pewnością to ułatwia!

Przykład filmu z napisami

Efektywne komunikaty w wielu językach

W świecie, w którym wiele osób posługuje się różnymi językami, napisy w innych językach są bardzo efektywne. Jeden film można zrobić w kilku wersjach językowych. Dzięki temu Twoja oferta dotrze do wielu Klientów innych narodowości. Poszerzysz swoje zasięgi i zwiększysz grono Klientów. Poza tym napisy w filmie pomagają opowiedzieć historię i zapewniają kontekst dla tego, co dzieje się w danej scenie.

Przykład filmu z napisami

Tłumaczenie filmów z Simple Frame

W Simple Frame montujemy napisy do wszystkich materiałów multimedialnych:

  • Filmy produktowe, promocyjne, reklamowe, instruktażowe
  • Animacje 2D i 3D
  • Szkolenia, wykłady, prezentacje

Każdemu z tych materiałów możesz dać nowe życie, międzynarodowe! Tłumaczymy filmy na każdy język. Dzięki temu, że pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie i najnowszych programach montowane napisy mogą być w różnych stylach, różną czcionką. Uatrakcyjnimy Twój film! Napisy dodadzą charakteru scenie, materiał będzie ciekawszy i kreatywny.

Przykład filmu z napisami

tłumaczenie filmów