Produkcja animacji

W ostatnim czasie ogromny rozkwit przechodzi produkcja animacji. Od kiedy animacja pojawiła się na ekranach telewizorów w postaci kreskówek dla dzieci rozkochała w sobie widzów. Już wtedy zaczęto pracować nad udoskonaleniem animacji. Dziś animacja jest równie popularna co tradycyjny film. Jej produkcja znacznie się zmieniła. Poza tym, obecnie za pomocą animacji tworzy się nie tylko krótkie, proste kreskówki ale też długometrażowe filmy animowane, filmy dla firm, szkoleniowe czy reklamy.

Produkcja animacji rozwinęła się na tyle, że niekiedy trudno odróżnić obraz animowany od ujęć filmowych. Oprócz tego wiele branż, producentów i firm może właśnie dzięki animacji promować swoje produkty i dokonania. Dopiero animacja pozwoliła na pokazanie jak działają leki wewnątrz człowieka. Jak przebiegają procesy biologiczne. Co dzieje się wewnątrz pieca podczas jego pracy. Dzięki nowoczesnym gadżetom i sprzętowi do tworzenia animacji wszystkie te projekty są niebywałej jakości, ciekawe, kreatywne.

Studio Simple Frame zajmuje się produkcją animacji od lat. Naszą specjalnością są zarówno animacje 2D jak również 3D. Wysokiej klasy sprzęt i najlepsi graficy pozwalają nam na tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Od branży medycznej, farmaceutycznej do przemysłowej. Tworzymy filmy animowane o różnych zastosowaniach i na różne tematy. Przede wszystkim bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, dbamy o najwyższą jakość i najlepszą możliwą kreację. Dzięki temu nasze animacje budzą nie tylko sympatię ale też zaufanie widzów.