Filmy szkoleniowe

Forma edukacji bezustannie się rozwija. Ciągle wymyślamy nowe sposoby i środki pomocne do przekazywania wiedzy. To dlatego, bo chcemy żeby nauka była bardziej skuteczna, bardziej ciekawa, łatwiejsza. Absolutną nowością i najlepszym dotychczas sposobem są filmy szkoleniowe.

Coraz bardziej odchodzimy od tradycyjnych, czysto wykładowych form nauki. Przekazywanie wiedzy za pomocą multimediów jest znacznie łatwiejsze dla wykładowcy. Przede wszystkim jednak jest znacznie ciekawsze i atrakcyjniejsze w odbiorze przez uczniów. Filmy szkoleniowe mogą stanowić urozmaicenie i dopełnienie wykładu lub całkowicie go zastąpić. A dzięki temu, że dysponujemy coraz nowszym sprzętem i interaktywnymi materiałami możemy tworzyć filmy z każdej branży o każdej tematyce. W zależności od rodzaju filmu, przekazywanej wiedzy i grupy odbiorców dobieramy technikę wykorzystaną w materiale szkoleniowym. Film z tradycyjnymi ujęciami czy animacja komputerowa? Wszystko zależy od projektu.

Studio Simple Frame od lat zajmuje się kompleksową produkcją i postprodukcją filmów i animacji. Bardzo wnikliwie i indywidualnie podchodzimy do każdego naszego projektu. Dzięki temu zawsze w punkt rozpoznajemy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów co do filmu. A to przekłada się na trafiony i skuteczny materiał szkoleniowy.

Zanim zaczniemy prace produkcyjne szczegółowo zapoznajemy się z tematem, który będzie poruszany. Chcemy żeby wiedza, którą przekazujemy za pośrednictwem filmu była rzetelna, dokładna i nie budziła wątpliwości. Dobieramy techniki, efekty, muzykę, która jak najlepiej odda treść i pomoże w odbiorze wiedzy.