Eurobank

Kampania „Wampiry w Polsce” prowadzona przez Eurobank pokazuje bank jako instytucję otwartą na najbardziej niecodzienne potrzeby klientów. Agencja Simple Frame podjęła się stworzenia animacji 2d, która jest częścią tej kampanii.
Eurobank to laureat licznych plebiscytów, w których nagradzany jest jako instytucja przyjazna klientom. Między innymi został wyróżniony tytułem „Instytucja Roku”, przyznanym za jakość obsługi za pośrednictwem kanałów zdalnych (bankowość elektroniczna) oraz w placówkach, a także nagrodą w plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka 2017” w kategorii kredytów hipotecznych.

Agencja Simple Frame zajęła się stworzeniem animacji reklamowej w technologii 2 d. Reklama animowana trwa ponad 2 minuty, kolorystyka utrzymana jest w różowej i czarnej tonacji. Fabuła filmu skupia się na tych samych wątkach, co spot reklamowy – pokazuje niecodzienne problemy, z którymi spotykają się na co dzień klienci banku.

Celem spotów jest przedstawienie wizerunku Eurobanku jako instytucji, która potrafi dopasować się do każdych okoliczności i zaoferować korzystne rozwiązanie.
Simple Frame ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu filmów i animacji. W portfolio agencji znajdują się spoty reklamowe, reklamy animowane, filmy instruktarzowe, video explainery, animacje w technologii 2d oraz 3d.